Укладка рулонного газону

Мабуть, кожен власник новозбудованого будинку мріє про чисте зелене подвір’я, адже саме воно створить завершену картину, що безумовно тішитиме око. Якщо ж і в Ваших мріях зелена краса біля дому, пам’ятайте: газон – невід’ємна її складова. Створити гарний газон Ви можете двома способами: його посівом або ж укладкою. І те, і інше має свої переваги, та поговоримо про укладку.

Укладка газону від 55 грн/м2
Наш прайс-лист, ціни уточняйте по телефону.

Тож що таке рулонний газон?

Газон в рулонах – це натуральний дерновий покрив із довголітніх трав. Його вирощують за допомогою спеціальної технології, що дозволяє зрізати щільний дерновий шар, не руйнуючи газонної трави. Таким чином ми можемо перевозити рулони газону на інші території й укладати їх.

Наші роботи

 

Види рулонного газону

  • Партерний газон

Це дуже примхливе зелене покриття. Надлишок вологи, як і недостаток сонця, відбивається на ньому згубно. Зовнішні якості такого газону дуже високі. Глибоке, однорідне забарвлення і оксамитова структура покриву зробила його дуже популярним у сфері оформлення галявин перед будинком та міських алей. Вагомим недоліком партерного газону є те, що його застосування можливе тільки в декоративних цілях. Ходити по такому покриттю категорично заборонено.

партерний газон1

  • Спортивний газон

Газон даного типу спеціально призначений для використання на футбольних полях та інших спортивних майданчиках. Дерен спортивного рулонного газону дуже еластичний і стійкий до пошкоджень різного роду. Ця властивість робить його ідеальним покриттям для площ з активним рухом. Для виготовлення такого газону використовують суміш тонконога і райграса, яка має високу стійкість до витоптування. Даний матеріал вимагає постійного догляду.

спортивний газон2

  • Універсальний газон

Цей вид рулонного газону найбільш популярний. Його довговічність і невибагливість дозволяють використовувати це покриття практично в будь-якому місці. На ньому можна грати, трава без проблем витримує постійний рух. Суміш зі стійких і сильних сортів, таких як костриця, райграс, польовиця і тонконіг, роблять такий рулонний газон несприйнятливим до погодних і кліматичних умов.

Рулонний газон ціна

Переваги рулонного газону

  • Рівномірне щільне покриття газоном однакового відтінку.
  • Ніякої боротьби з бур’янами.
  • Не вимагає особливого догляду та частого поливу.
  • Швидка укладка рулонного газону.
  • Доступна ціна.

Рулонний газон від Renesans-Style

“Renesans-Style” – лідер у сфері послуг ландшафтного дизайну та озеленення. Ми пропонуємо НАЙНИЖЧІ ЦІНИ на рулонний газон (від 60 грн/рулон) та на укладку газону (від 55 грн/м2) у Львові та області. Наші фахівці, з задоволенням, допоможуть Вам вибрати рулонний газон та вкладуть його на Вашому подвір’ї за лічені години. Тому зв’яжіться з нами і лічіть години =), а ми тим часом займемось укладкою рулонного газону!