Укладання бруківки

Акуратно укладена бруківка – завжди чудовий спосіб естетично оздобити Ваше подвір’я. Адже укладання бруківки є недорогим та разом з тим дуже практичним рішенням в ландшафтному дизайні. Наша команда укладе бруківку на Вашому подвір’ї і територія біля дому засяє по-новому! Акуратне подвір’я, зелений газон, ідеальні доріжки – все це Ви отримаєте, звернувшись до фахівців Renesans-style.

Бруківка + укладання від 950 грн/м2
Наш прайс-лист, ціни уточняйте по телефону.

Наші роботи

Укладання бруківки від Renesans-Style:

вкладання_бруківки_давидів

Вкладання бруківки Давидів

Завершене чергове вкладання бруківки командою Renesans Style. Велике подвір’я з укладене красивими візерунками, є простір для росту дерев. Підходи до будинку виконані у стилі садових доріжок. Вкладання бруківки у Львові від професійної команди Renesans Style.

укладання_бруківки_львів

Укладання бруківки Львів

Укладка бруківки нашою командою у Львові. Черговий об’єкт нашого клієнта успішно завершено. Використовували звичайну бетонну бруківку трьох кольорів для створення різних візерунків. При укладці створювали місця для подальшого використання під клумби та рокарії. Також враховані і покладені водостоки і поребрики.

Перегляньте наше портфоліо

Види бруківки

Бетонна бруківка
Бетонна бруківка є найпоширенішим видом, що виготовляється з домішок бетону і за допомогою вібраційних типів лиття. За допомогою вібролиття такий матеріал, як бетонна бруківка, виходить різних відтінків, форм і з бездоганною якістю поверхні. Така бруківка не потребує додаткової обробки.

Клінкерна бруківка
Клінкерна бруківка є грубим варіантом цегли. Вона виходить за допомогою випалу особливих порід глини в спеціальній доменнії печі. Клінкерна бруківка має масу позитивних характеристик таких, як зносостійкість і довговічність. До того ж вона буває будь-яких відтінків, та форми.

Укладка бруківки Львів

Гранітна (кам’яна) бруківка
Гранітна бруківка є однією з найбільш міцних і довговічних покриттів. Таку бруківку роблять лише з природних сортів натурального каменю, наприклад, пісковика мармуру або граніту. Для укладки кам’яної бруківки потрібні потрібні професійні навички та спецтехніка.

Декоративна бруківка
Виходячи з нашого професійного досвіду, декоративна бруківка найбільш популярна у створенні ландшафтного дизайну. Така бруківка відмінний варіант для приватного дворика, чи садових доріжок. Надає красивого зовнішнього вигляду будь-якій території і естетично вписується в дизайн ландшафту.

Укладання бруківки у Львові

Вкладання бруківки має справді багато переваг. Вона міцна та стійка до зношування. При якісній укладці бруківка прослужить Вам багато років. Не вибаглива в експлуатації й догляді. Швидко і легко вкладається, а простота ремонту вбереже від зайвої мороки. Тому укладка бруківки зекономить Ваші гроші і час.

Поради по укладці бруківки

  • Готуючись до укладки бруківки, потрібно, перш за все, врахувати, який рух буде здійснюватись по замощеній території. Адже навіть найякісніша бруківка не виправдає Ваших сподівань, якщо її властивості не відповідатимуть навантаженням на поверхню.
  • Визначивши необхідну товщину елементів мощення бруківки (виходячи із планових навантажень на поверхню), можна переходити до вивчення асортименту та вибору певного виду бруківки, типу поверхні та кольору елементів, а також конкретної схеми укладання.

Мощення бруківки Львів

  • Необхідно зняти на місці укладання бруківки верхній шар гумусу та родючого ґрунту. Глибина викопування визначається в залежності від товщини бруківки і основи під неї, як правило, в межах 25-65 см. Якщо ґрунт на дні викопаного котловану розрихлений, землю слід додатково ущільнити.
  • Біля країв укладеної бруківкою площі, тобто на межі стику елементів бруківки і бордюрів (поребриків), слід рівно обрізати плитку, щоб вона щільно прилягала до бордюра чи поребрика і мала належний естетичний вигляд. Бруківку не варто обрізати більше, ніж наполовину.
  • Поверхню, укладену бруківкою слід додатково ущільнити. Цей процес здійснюють по сухій та чистій бруківці за допомогою вібраційної машини, використовуючи гумову накладку, функції якої полягають в амортизації та захисті плитки.

 

Укладка бруківки у Львові

Бажаєте створити акуратні доріжки і тим не менш не втратити живу природу території приміського будиночку? Студія ландшафтного дизайну “Renesans-Style” з радістю Вам допоможе. Ми професійно займаємось укладанням бруківки вже більше 10 років, тому задовільняємо потреби навіть самих вибагливих клієнтів. Ви гарантовано отримаєте якісно укладену бруківку, за найнижчою (160 грн/м2) ціною у Львові. Не гайте часу, телефонуйте до нас прямо зараз і отримайте відповіді на всі Ваші запитання!