Рулонний газон

Рулонний газон “Під ключ” від Renesans-Style

Мрієте про гарне зелене подвір’я? Уже не раз задумувались, як посіяти траву? Гадаєте газонна трава створить затишок навколо Вашого дому?

Маєте рацію! Ваш затишок у Ваших руках. Ну і трішки у наших, та не переймайтесь: Renesans Style – справжні профі із укладання рулонного газону.

Газон в рулонах від Renesans-Style

Рулонний газон + укладання від 135 грн/м2
Наш прайс-лист, ціни уточняйте по телефону.

Що ми пропонуємо?

  • Швидке та якісне укладання рулонного газону у шаховому порядку, трамбування.
  • Комплексний підхід: підготовка грунту, організація швидкої доставки, розвантаження та укладки.
  • За бажанням клієнта монтуємо сітку від крота, яку закріпляємо спеціальними пластовими дюбелями.
  • Наші фахівці з задоволенням поділяться з Вами лайфхаками по догляду за газоном та за потреби важливими рекомендаціями при виборі певного виду рулонної трави.
  • А разом з партнерами надамо Вам доступ до найнижчої ціни й на матеріали та рулонний газон (від 60 грн/рулон).

Як ми працюємо?

Після Вашого дзвінка ми виїжджаємо на об’єкт та обговорюємо із Вами призначення ділянки під газон. Важливо визначити, який саме вид будемо укладати: спортивний, універсальний чи патерний газон. Про те, що таке рулонний газон та які різновиди існують, ми вже розповідали.

Рулонний газон львів Renesans Style

Після цього проводимо заміри. Зібравши всю інформацію, наші фахівці розраховують площу і надають Вам кошторисну пропозицію на матеріали та роботу. Погоджуємо та домовляємося про терміни укладання газону.

Саму роботу поділяємо на два основні етапи:

Починаємо очищення території від будівельного сміття, коріння дерев, а також видаляємо багаторічні бур'яни. Потім розбиваємо територію на рівні за допомогою маяків

Підготовка ділянки до укладки газону-min

Вирівнювання ділянки перед укладкою рулонного газону-min

Завозимо на ділянку родючий грунт і розвозимо його по території. Після цього укладаємо і трамбуємо газон спеціальним садовим катком

Укладка газону від 60 грн/м2
Наш прайс-лист, ціни уточняйте по телефону.

Наш досвід роботи та наші проекти говорять самі за себе.
Вперше ми уклали рулонний газон ще у 2007. Відтоді щодня вдосконалюємо нашу роботу. Ми навчилися бачити всі проблемні місця на кожній ділянці і точно знаємо, як зробити так, щоб Ваш газон жив, а не виживав.

Тут Ви можете переглянути наші роботи

Приємним бонусом стане наша ЦІНА: на 5-10% нижча серед усіх на ринку! Економія часу та коштів, суцільна вигода та відмінна якість! Так говорять про Renesans-Style! Радо зустрінемо й Вас у списку наших задоволених клієнтів!

Переваги рулонного газону:

Рівномірне щільне покриття однакового відтінку.
Швидка укладка. Доступна ціна. А на перспективу ще й НІ особливому догляду, частому поливу та боротьбі з бур’янами. Ця вигідна можливість купити газон дозволить Вам надовго забути про дрібні щоденні клопоти біля дому.

Стрижка газону Львів

Рулонний газон під ключ у Львові

“Renesans-Style” – лідер у сфері послуг ландшафтного дизайну та озеленення. Ми пропонуємо НАЙНИЖЧІ ЦІНИ на рулонний газон (від 60 грн/рулон) та на укладку газону (від 60 грн/м2) у Львові. Наші фахівці, з задоволенням, допоможуть Вам вибрати рулонний газон та вкладуть його на Вашому подвір’ї за лічені години. Тому зв’яжіться з нами і лічіть години, а ми тим часом займемось укладкою рулонного газону!