Посів газону

Босоніж по зеленому газону із чашкою кави зранку? Чи, може, читання улюбленої книги на м’якенькій, наче килим, траві? Або ж міні футбольний матч із сином в суботу ввечері? Хіба це не рай власного заміського будиночку? Рай на землі з Вашим м’яким газоном. А допоможе створити цей рай посів газону.

Посів газону від 70 грн/м2
Наш прайс-лист, ціни уточняйте по телефону.
Наші роботи

Посів газону від Renesans-Style:

посів_газону_у_львові__5

Посів газону Львів

Сіємо газон на ділянці нашого клієнта у Львові. Елегантний зелений газон, “Як у кіно” тепер доступний кожному. Renesans-Style надає найнижчі ціни на послуги озеленення та ландшафтного дизайну у Львові. У високій якості виконаних робіт Ви можете переконатись прямо зараз – просто перегляньте фото та відео та зробіть свій вибір.

Посів газону Скнилів

Посів газону Скнилів

Посів газону у Скнилові – нове завдання для команди Renesans-Style. Невелике подвір’я нашого клієнта спершу потрібно було очистити від будівельного сміття. Після цього можна починати підготовку грунту до посадки газонної трави. Зняття дернини, підсипання шару родючого грунту, уже по завершенню цих робіт можна приступати до посіву газону.

Перегляньте наше портфоліо

Посів газону поширені запитання

1. Скільки коштує газон? – Вартість посівного газону від 70 грн/м2, в залежності від розміру ділянки. У вартість входять: розпушення грунту, планування і утрамбування території, посів газону, полив, прополка, підсівання, внесення добрив і перший покос.

2. Який газон краще, посівний або рулонний? – Якщо ви володієте достатньою фінансовою свободою, то ми радимо укласти рулонний газон – це той же самий посівний газон, тільки вирощений професійним підприємством в необхідних умовах. На вашій ділянці пройде приблизно від одного до двох сезонів, перш ніж дерен посівного газону стане такої ж якості, як і рулонного.

3. Як правильно вибрати насіння для посіву газону? – Радимо вибирати насіння імпортних виробників, так як вітчизняні виробники можуть мати в складі недоброякісні сорти. Наші спеціалісти можуть підібрати Вам і зарубіжний посівний газон, який чудово проростає в Україні.

Посів газону

4. Як правильно вирівняти ділянку перед створенням газону? – Для перевірки рівності ділянки ми рекомендуємо використовувати довгу дошку. Після розпушення землі і утрамбовки, дошку кладуть ребром на грунт і перевіряють грунт на наявність нерівностей. Якщо вони присутні, необхідно досипати в потрібне місце землі або прибрати її звідти.

5. Як бути, якщо я не хочу встановлювати систему поливу? – В такому випадку радимо купити переносний поливальний апарат, який приєднують до шлангу. Його доведеться в процесі поливу переносити з ділянки на ділянку, поки весь посівний газон не буде политий.

Найбільш сприятливий час для посіву газону

По-перше, необхідно визначити тип трави, який найкраще нам підійде. Умовно види трави можна розділити на ті, які краще ростуть в прохолодний період і ті, зростання яких найбільш активне в літній період. Для холодолюбної трави (росте краще восени і навесні), кращий час для посіву – в кінці літа і до початку осені.

В цей час року земля ще досить тепла для швидкого проростання, і тому молоді трав’янисті рослини мають весь майбутній прохолодний сезон, щоб зміцніти дернистий шар.

Посів газону

Рання весна також є хорошим періодом для початку посіву газону. Молода трава має менше часу, щоб зміцніти перед настанням спекотної погоди, але результати нас задовольнять, якщо почати посів газону досить рано.

Теплолюбні види насіння найкраще висівати в кінці весни. В такий час погода все ще досить м’яка, щоб молода трава мала сприятливий час для зростання.

Переваги посіву газону

Посів газону – справа непроста, проте результат роботи (з досвіду Renesans-style) точно принесе задоволення. А разом з нами Вам взагалі не доведеться перейматись за вибір насіння, аналіз й підготовку грунту, правильний час та й сам процес посіву газонної трави. Команда Renesans-style зробить все за Вас й розповість про всі деталі догляду, що стануть у нагоді.

Влаштуйте собі зелений рай – замовте посів газону всього за 70 грн/м2!