Ландшафтний проект

Саме на цій стадії буде відбуватися детальна розробка Вашого саду, буде закладатися його бурхливий стиль і визначатися набір елементів. У проекті озеленення буде представлений 3d макет Вашої ділянки, з необхідними для його реалізації кресленнями.

До його складу входять генеральний план, дендроплан, план мощення (бруківка), посадкове креслення, план квіткового оформлення та автополиву. Ландшафтний дизайн ділянки має багато стильових напрямків, практично під кожного замовника можна розробити індивідуальний і унікальний сад. Для кожної людини притаманний певний набір ландшафтних елементів.

Як правило, узгодження проходить в кілька стадій, на першому надається концепція майбутнього озеленення (ескіз). Після цього, відбувається детальна розробка необхідних креслень. Затвердження проектної частини означає початок етапу виконання таких робіт: закладка інженерних систем, таких як автоматичний полив, дренаж.

Благоустрій території починається з закладки садових доріжок, спільно з цими роботами можна здійснити посадку дерев. Остаточна картина саду виходить після посадки чагарників, влаштування квітників і газону.