Ландшафтний дизайн “Під ключ”

Львівська студія ландшафтного дизайну “Renesans Style” пропонує комплекс послуг “Ландшафтний дизайн під ключ”. Отримайте всі необхідні роботи по благустрою своєї ділянки. Від ландшафтного проекту до його втілення у Вашому дворі чи саду.

Озеленення та ландшафтний дизайн під ключ у Львові

Створення ландшафтного проекту, підбір та доставка рослин, укладання рулонного газону та бруківки, монтаж системи автоматичного поливу. Всю цю роботу ми візьмемо на себе. Враховуємо навіть найменші деталі і побажання наших клієнтів.

Перегляньте наше портфоліо

Навіть після закінчення всіх робіт Ви можете розраховувати на нашу підтримку і консультацію по догляду за ділянкою та рослинами. Наша мета це озеленення нашого міста, тому ми пропонуємо найнижчі ціни на послуги ландшафтного дизайну у Львові.

Доступні ціни на ландшафтний дизайн та озеленення

“Ландшафтний дизайн під ключ” – це послуга для людей які не звикли марно витрачати свій час. Якщо Ви дорожите своїм часом, то знаєте, що краще найняти професіоналів своєї справи, особливо, коли мова йде про благоустрій у Вашому домі.

Корисні поради професійного ландшафтного дизайнера
озелення_даху

Озеленення даху

Озеленений дах – це озеленений простір, який створюється за допомогою додавання додаткових шарів грунту і різних рослин поверх традиційної покрівлі. Простими словами, це посадки на плоских дахах різних будівель. Слід зазначити, що зелена покрівля є однією з найдавніших різновидів дахів. Подібні конструкції зводилися ще в середні віки. Основні переваги озелененого даху Слід зазначити, що озеленення …

Обрізка живої огорожі

Як доглядати за живою огорожею правильно?

Обрізати живопліт – головна біль для кожного власника саду. Тому команда Renesans Style підготувала для Вас статтю про правильний догляд та обрізку Вашого живоплоту. Для власників живої огорожі це буде дуже актуальний матеріал. Так як саме зараз весняний сезон обрізки і стрижки дерев у самому розгарі. Сьогодні ми розглянемо найчастіші запитання про стрижку (для формованих …

Тож не гайте часу, а телефонуйте нам прямо зараз. Отримайте відповіді на всі Ваші запитання! Консультації у нас безкоштовні і завжди будуть такими! Довірте благоустрій та озеленення Вашої ділянки професіоналам. Renesans Style – Ваш ландшафтний дизайнер!

До кінця літнього сезону діє знижка 9% на комплекс послуг “Ландшафтний дизайн під ключ”. Для отримання знижки натисніть кнопку “Отримати знижку” і заповніть контактну форму. Наш менеджер зв’яжеться з Вами за кілька хвилин. Поспішіть кількість місць обмежена.