Фітостіна (Вертикальне озеленення)

У компанії «Renesans-style» можна замовити вертикальне озеленення (фітостіну) приміщень різного призначення. Оригінальний і при цьому екологічний спосіб оформлення інтер’єрів набуває все більшої популярності, адже він надає будинку, офісу, торговому чи іншому об’єкту унікальності. Зелена жива стіна з рослин буде не тільки виконувати декоративну функцію, а й насичувати повітря киснем, завдяки чому він
стане більш свіжим, а внутрішній мікроклімат в приміщенні — максимально природним і приємним.

Ми пропонуємо найширші можливості для декору з застосуванням живих квітів і рослин. При цьому комплексні послуги від «Renesans-style»виявляться більш вигідними, ніж рішення купити конструкції для вертикального озеленення (фітостіни) і запросити окремо флористів для їх оформлення.

Чим вигідне штучне вертикальне озеленення для бізнесу?

Для безлічі приміщень оформлення стін штучними рослинами є найбільш привабливим варіантом декору. З його допомогою можна створювати неповторні композиції, які перевершують у своїй естетиці навіть живі вуличні насадження.

Вертикальне озеленення (фітостіна) — унікальна альтернатива традиційним рішенням з застосуванням кашпо. Велика кількість живих рослин зволожують і насичують киснем повітря всередині приміщення, завдяки чому перебувати в ньому стає комфортніше і приємніше.

Наші переваги

-розробляємо і реалізуємо проекти найрізноманітніших масштабів та складності;

-висока якість виконання робіт при оптимальній вартості;

-індивідуальний підхід до кожного клієнта, який передбачає створення проекту з урахуванням особистих переваг і побажань замовника, а також особливостей планування приміщення

-гарантуємо якісний результат;
ретельний відбір рослин для того, щоб фітодизайн забезпечив гарний вигляд приміщення і приносив максимальну користь.

За більш детальною інформацією та для розрахунку вартості встановлення фітостіни звертайтеся до фахівців «Renesans-Style».