Автоматичний полив

Автополив від Renesans-Style

Проектування та монтаж систем автополиву за найнижчою ціною у Львові. Якісне обладнання від наших партнерів та швидке виконання всіх робіт професійною командою. Надаємо гарантію та безкоштовну консультацію. Для безкоштовної консультації залиште заявку ТУТ.

Монтаж автополиву від 1000€/100м2
Наш прайс-лист, ціни уточняйте по телефону.

Озеленення будь-якої території завжди пов’язане з її регулярним поливом. Квітники, газонна трава, сад чи город не розкриють свого багатства без води, а постійний полив вручну займає чимало часу… Та сьогодні це вже не проблема. Сучасні автоматичні поливи – чудовий спосіб регулярного та досить економного зрошення потрібних територій.

Комплексне встановлення системи автополиву

  • виїзд фахівця на об’єкт
  • розробка проекту автоматичного поливу
  • узгодження проекту з урахуванням особливостей території
  • підбір обладнання від клієнта
  • монтаж системи поливу
  • навчання управлінню системами зрошення
  • обслуговування систем автополиву

 

Наші роботи

Перегляньте наше портфоліо

Переваги системи автоматичного поливу

Системи автополиву – це технології, що вмикають й вимикають подачу води за заздалегідь спланованим графіком і, таким чином, забезпечують потрібне зрошення озеленень та економію Вашого часу.

Великою перевагою систем автополиву є власне дистанційне керування ними. Вам не потрібно мчати з роботи додому, аби ввімкнути чи вимкнути полив Вашого саду.

Сучасні контролери можуть самостійно здійснювати управління зрошенням на основі даних, отриманих від локальних погодних датчиків, а також метеоданих з мережі інтернет.Чи просто встановіть відповідні параметри (час, частоту, інтенсивність, тривалість) і будьте спокійні – територія під надійним поливом. 

Тож звертайтесь в Renesans-Style і встановіть ситему автоматичного поливу! Це значно полегшить Ваше життя і допоможе Вашому газону завжди залишатися розкішно-зеленим. Зверніться просто зараз і отримайте відповіді на всі запитання, які Вас зацікавили безкоштовно.