Автоматичний полив

Озеленення будь-якої території завжди пов’язане з її регулярним поливом. Квітники, газонна трава, сад чи город не розкриють свого багатства без води, а постійний полив вручну займає чимало часу… Та сьогодні це вже не проблема. Сучасні автоматичні поливи – чудовий спосіб регулярного та досить економного зрошення потрібних територій.

Монтаж автополиву від 1000 грн
Наш прайс-лист, ціни уточняйте по телефону.

Автоматичний полив від Renesans-Style

Переваги системи автоматичного поливу

Системи автополиву – це технології, що вмикають й вимикають подачу води за заздалегідь спланованим графіком і, таким чином, забезпечують потрібне зрошення озеленень та економію Вашого часу. Великою перевагою систем автополиву є власне дистанційне керування ними. Вам не потрібно мчати з роботи додому, аби ввімкнути чи вимкнути полив Вашого саду.

Просто встановіть відповідні параметри (час, частоту, інтенсивність, тривалість) і будьте спокійні – територія під надійним поливом. До речі, система автоматичного поливу реагує навіть на дощ: датчик дощу вимкне полив, якщо територія вже й так природно зрошена.

Тож звертайтесь в Renesans-Style і встановіть ситему автоматичного поливу! Це значно полегшить Ваше життя і допоможе Вашому газону завжди залишатися розкішно-зеленим.