Автоматичний полив

Озеленення будь-якої території завжди пов’язане з її регулярним поливом. Квітники, газонна трава, сад чи город не розкриють свого багатства без води, а постійний полив вручну займає чимало часу… Та сьогодні це вже не проблема. Сучасні автоматичні поливи – чудовий спосіб регулярного та досить економного зрошення потрібних територій.

Монтаж автополиву від 1000€/100м2
Наш прайс-лист, ціни уточняйте по телефону.

Автоматичний полив від Renesans-Style

Наші роботи

автополив_сокільники

Автополив Сокільники

Автополив потрібно вміти правильно змонтувати та підключити. Акуратно сховати під землю всі труби, по яких буде циркулювати вода. Автоматичний полив звільнить Вас від постійного поливання газону та зелених насаджень. Працює він повністю самостійно. Вам залишиться тільки включити його.

Автополив Львів

Автоматичний полив Львів

Автоматичний полив за доступною ціною. Renesans-Style знову поринув з головою в роботу. Цього разу надаємо свої послуги нашому клієнту зі Львова. Посів газону ми поєднуємо з встановленням і монтажем системи автоматичного поливу, для зручності за доглядом озелененої ділянки.

Перегляньте наше портфоліо

Переваги системи автоматичного поливу

Системи автополиву – це технології, що вмикають й вимикають подачу води за заздалегідь спланованим графіком і, таким чином, забезпечують потрібне зрошення озеленень та економію Вашого часу. Великою перевагою систем автополиву є власне дистанційне керування ними. Вам не потрібно мчати з роботи додому, аби ввімкнути чи вимкнути полив Вашого саду.

Просто встановіть відповідні параметри (час, частоту, інтенсивність, тривалість) і будьте спокійні – територія під надійним поливом. До речі, система автоматичного поливу реагує навіть на дощ: датчик дощу вимкне полив, якщо територія вже й так природно зрошена.

Тож звертайтесь в Renesans-Style і встановіть ситему автоматичного поливу! Це значно полегшить Ваше життя і допоможе Вашому газону завжди залишатися розкішно-зеленим.