Садові доріжки з дерева

Якщо трапилося так, що у Вашому саду з’явилося непотрібне повалене дерево – не поспішайте швидше від нього позбавитися, адже природа дала вам шанс втілити фантазії з облаштування ділянки в життя своїми руками. Хорошим прикладом користі від такого подарунка природи стане облаштування садової доріжки на основі наявного матеріалу. З дерева можна створити чудові доріжки в саду. Це дуже красиво і оригінально, а разом з тим економить Ваші гроші! Замовте садову доріжку у нас і отримайте знижку!
садові доріжки львів

Дерев’яні садові доріжки

У наш час мало кого можна здивувати, якщо у вас на ділянці або у дворі садові доріжки викладені плиткою, залиті бетоном або просто асфальтовані. Інша справа, якщо вони викладені з неприродних для цих цілей матеріалів, таких як: стовбур дерева, поваленого під час грози, обрізків зрубу, що залишився після будівництва і інших. Варто відзначити, що в ті недавні часи, коли люди не знали що таке бетон і асфальт, – саме дерев’яні дошки і колоди служили незамінним матеріалом для укладання тротуарів і мостових.
доріжки в саду з дерева
Для виготовлення доріжки зі стовбура дерева, що впало нам буде потрібно: безпосередньо сам стовбур або колоду великого розміру, бензо- або електропила, поліетиленова плівка в рулоні, червона клина, малярні кисті, металева ємність, бетон з піском і оліфа.

Заготівля матеріалів для укладання

Стовбур дерева за допомогою пилки необхідно нарізати у вигляді кілець завтовшки близько 5-ти сантиметрів. У металеву ємність виливаємо оліфу і доводимо її до кипіння, далі за допомогою кисті наносимо її тонким шаром на всі грані зрізаних кілець. Даємо їм висохнути на свіжому повітрі для подальшого використання.
доріжки на дачі
На землі розмічаємо межі передбачуваної надалі доріжки, після чого акуратно знімаємо верхній шар грунту на цих ділянках (приблизно в пів лопати). Далі в утворилося поглиблення засипаємо глину або встеляли його поліетиленовою плівкою. І глина і плівка виконують одну і ту ж роль – гідроізоляцію, завдяки якій дерево не матиме контакту з грунтом, а отже час його експлуатації значно збільшиться.
Дерев'яні доріжки
Зверху зробленої глиняного “підстилки” укладаємо піщаний шар, на якому ми і будемо мати у своєму розпорядженні заздалегідь нарізані кільця деревини. Укладати їх слід якомога щільніше один до одного, підбираючи відповідні діаметри. Все це пристукивают киянкою і вирівнюємо в одній площині за допомогою рівня. І в закінченні, які утворили щілини між кільцями слід залити бетоном.

Доріжки в саду

На цьому все. Оригінальна, незвичайна, відрізняється від звичайних доріжка з дерева готова. При всій своїй простоті, вона дуже добре вписується в будь-який сучасний ландшафтний дизайн , покращує його вид. Вона досить стійка до природних опадам і природного зносу. Якщо Ви бажаєте і собі створити красиві дерев’яні доріжки в саду, звертайтесь в компанію “Renesans-Style”! Телефонуйте прямо зараз та отримайте знижку на укладку садових доріжок!

 

Категорія:

Залишити відповідь