Карликові хвойні дерева у дизайні

Багато власників дачних будинків або приватних котеджів мріють посадити на своїй ділянці хвойні дерева, але не наважуються, оскільки бояться, що вони займуть занадто багато місця або створять тінь для інших рослин. На сьогоднішній день існує безліч різновидів дуже компактних сортів і видів дерев для ландшафтного дизайну хвойних порід, які без проблем можна розмістити на дачній території.

Карликові хвойні

 

Деякі садівники з часом перетворюються в справжніх колекціонерів і кожен сезон поповнюють свій дачний ландшафт карликовими смереками, ялинами і модринами. Хвойні дерева часто використовуються у ландшафтному дизайні, створюють неповторний оксамитовий відтінок, надихають свіжістю навіть у жаркий літній день.

 

Такі рослини відмінно доповнять ландшафтний дизайн кам’янистого саду, ними можна прикрасити двір, ділянку чи сад, а також вирощувати їх в садових горщиках. Це дозволить розміщувати хвойники на веранді, уздовж доріжок і навіть на балконі будинку. Особливо гарно ці дерева виглядають взимку і створюють на ділянці неповторну атмосферу, яка приносить Вам не тільки естетичне задоволення, а й корисна для Вашого здоров’я. Хвойні дерева мають масу чудових властивостей, очищають повітря і насичують його ефірними маслами.

Хвойні дерева на ділянці

Мініатюрні хвойні рослини досить різноманітні і їх можна умовно розділити на кілька груп:

  1. Мікрокарлики – не більше 3 см.
  2. Міні-карлики – від 3 до 8 см.
  3. Карлики – 8-15 см.
  4. Напівкарликові і середні – 15-30 см.

Дорослі рослини дають приріст більше 30 см щорічно і в 10-річному віці виростають до 3 м. Незважаючи на те, що наведена вище класифікація є умовною, вона допомагає зорієнтуватися у виборі.

Переваги карликових хвойних рослин

  • Практично всі види таких рослин пристосовані до нашого клімату.
  • Протягом усього року вони будуть радувати Вас пишною зеленню.
  • Популярні у ландшафтних композиціях і мають чудовий естетичний вид.
  • Органічно виглядають навіть на маленькій території, тому використовуються у ландшафтному дизайні невеликих дворів.
  • Прості в догляді, оскільки карликова хвоя не вимагає формування крони.

Сад з хвойних дерев

Якщо Ви вирішили прикрасити свою ділянку і зробити з неї справжній шедевр ландшафтного дизайну, зверніть увагу на карликові дерева хвойних порід. Дизайн-студія «Renesans-Style» допоможе Вам у цій непростій задачі і розробить ландшафтний 3-D проект відповідно до особливостей Вашої території і Ваших побажаннь. Виконаємо всі необхідні роботи по підбору і висадці рослин. Також створюємо живоплоти та садимо великі дерева. Залишились запитання? Натисніть сюди і отримайте вичерпну консультацію фахового дизайнера!

Категорія:

Залишити відповідь