Як доглядати за газоном влітку?

Щоб Ваш газон тішив око, був ніжним та шовковистим, йому потрібен правильний догляд літом : полив, регулярна стрижка, підгодівля, аерація, а також не потрібно забувати про боротьбу зі шкідниками і бур’янами.

Догляд за газоном Львів

Стрижка

Невід’ємна частина догляду за газоном, вона надасть йому доглянутості та гарного вигляду. Проводиться стрижка на початку літа, в період активного зростання газону – 1-2 рази в тиждень.

Стрижка газону Львів

В середині літа, коли стоїть спека, немає дощів або регулярного поливу – раз в 7-12 днів. У кінці літа раз на тиждень. Висота скошування трави має бути не нижче 4 см.

Полив

Полив газону має бути регулярним, особливо у спекотні дні. Краще поливати газон рясно один раз в декілька днів. Проводьте полив рано вранці або увечері, після заходу сонця.

полив газону львів

Не допускайте занадто сильних потоків води, щоб не порушити кореневу систему, не вимити землю і поживні речовини.

Підживлення і удобрення газону

Якщо якість Вашого газону Вас не влаштовує, а саме: колір, повільне зростання газону, втрата еластичності газонної трави, Вам необхідно вносити підгодівлю.

Підживлення газону львів

Вносьте комплексні газонні добрива N – P – K для літнього періоду. Добрива слід вносити увечері, безпосередньо перед поливом. Рекомендується проводити підгодівлю після кожної стрижки газону, адже зі скошеною частиною трав’яного покриву втрачається і частина поживних речовин.

Аерація

Постійний полив і стрижка газону поступово приводять до ущільнення верхнього шару ґрунту. Внаслідок цього коріння не отримує достатньо повітря, вологи, поживних речовин, можлива поява застою води і вимокання кореневої системи газону.

Аерація газону Львів

Газону необхідна така процедура, як аерація, яка полягає в проколюванні грунту. Процедуру слід проводити після стрижки, але не в суху і не дощову погоду.

Для аерації газону існують як механічні, так і електричні пристосування, які підходять як для невеликих, так і великих площ.

Боротьба з бур’янами

Навіть ідеальна підготовка ґрунту під закладку газону і хороший догляд не виключають появу бур’янів – адже їх насіння розносяться вітром і птахами. При регулярній стрижці однорічні бур’яни зникають вже після декількох скошувань, адже їхнє насіння не встигає дозрівати.

Боротьба з бур'янами львів

А з багаторічними бур’янами часто доводиться боротися за допомогою гербіцидів вибіркової дії. У спекотний сезон бажано звести використання гербіцидів до мінімуму, обробляючи лише сильно зарослі ділянки.

як позбутися бур'яну на газоні

Краще видалити бур’яни вручну, а якщо з’явилися залисини на газоні, то заповнити їх невеликою кількістю торфу, попередньо змішаного з насінням газонної трави.

Не забувайте використовувати той самий сорт трави, який вже росте на вашій ділянці.

догляд за газоном у Львові

 

Притримуйтесь цих рекомендацій і Ваш газон щодня буде радувати Вас своєю красою. Якщо ж у Вас немає можливості чи обмаль вільного часу для догляду за Вашим газоном, то просто зателефонуйте нам +380976987372 і наші фахівці нададуть Вам кваліфіковану допомогу! Наші контакти ТУТ.

Категорія: