Декорування садової огорожі

На сьогоднішній день ландшафтний дизайн є досить популярною сферою послуг серед споживачів. Багато людей хочуть мати просторий приватний будинок замість того, щоб жити в квартирі. Оформлення та декорування прилеглої території – досить широка область, де можна дати волю фантазії і втілити різні дизайнерські ідеї.

Паркани і садові огорожі є важливими елементами безпеки приватного будинку. Але крім основної функції вони є також елементом декору і оформлення ділянки. Існує безліч дизайнерських прийомів, які дозволяють перетворити, здавалося б, звичайний паркан на витвір мистецтва.

Декорування паркану

Озеленення

Паркани та садові огорожі можна прикрасити декоративними рослинами і деревами для ландшафтного дизайну , які привнесуть жвавість і ритмічність в загальну композицію. Найбільш часто вибір господарів і дизайнерів падає на такі варіанти, як:

  • клематиси
  • виноград
  • плющ
  • гортензія

Досить хорошим прийомом є вертикальне озеленення. Кучеряві рослини вирощуються уздовж стін і огорож з допомогою спеціальних опор – пергол, арок, підпорах. Варто зазначити, що такий вид декорування, як озеленення є сезонним. Рослини зможуть прикрашати ваш паркан навесні, влітку і восени.

декор огорожі в саду

Малюнки на огорожах

На сьогоднішній день велику популярність придбав вуличний живопис. Варто зазначити, що такий метод декорування підійде далеко не до всіх парканів, а тільки до бетонних або дерев’яних конструкціях. На вибір клієнт може замовити квітковий малюнок, зображення природи, тварин, рослин, літаків, автомобілів і так далі. Головне правило – відповідність декору загальному стилю ділянки і будинку.

Оформлення паркану

Ще одним прекрасним способом прикраси огорожу – розміщення різних елементів. Відмінна ідея – повісити полички для квітів в горщиках або кашпо. Також мило і привабливо буде виглядати годівниця для птахів у вигляді дерев’яного будиночка.

садова огорожа декор паркану

Більш вишуканим варіантом є прикраса кованого паркану художніми елементами – перголи, арки, трельяжі. Ажурні візерунки підкреслять хороший смак і солідний статус власника будинку. Крім того, ковані елементи є стійкими до перепадів температури, вологості і опадам, а також не вимагають особливого догляду.

Установка малих архітектурних форм також є методом оформлення огорожі і ділянки в цілому. Вздовж паркану можна встановити лави, скульптуру, невеликий фонтанчик або водоспад. Крім декоративної функції елементи будуть служити прекрасним місцем для відпочинку в вашому саду.

Красивий декор паркану в саду

Таким чином, на сьогоднішній день існує безліч способів декоративного оформлення садових огороджень приватного будинку. Їх вибір залежить від типу забору, а також від особистих побажань і бюджету клієнта.

Категорія:

Залишити відповідь